Labyrint

V dalším kole, které se uskutečnilo na ZŠ Husova, se umístilo naše modré družstvo na krásném 3.místě. Děkujeme za reprezentaci školy a naší třídy:-)

Dnes se někteří žáci naší třídy zúčastnili vědomostní soutěže pořádané DDM, kde změřili síly žáci 4. ročníku a  5. ročníku. Za naši třídu bojovali v modrém družstvu David, Miki, Iva, Bára O., za červené Artur, Filip, Michal a Tomáš. Letos se nám dařilo. Červení se umístili na krásném druhém místě a modří ZVÍTĚZILI- HURÁÁÁÁÁÁ. A postupují do dalšího kola:-)Pochvalu zaslouží i diváci za povzbuzování.

Labyrint